Malta – relacja Erasmus+

Czy nauka może być przyjemna? Zdecydowanie TAK! Zwłaszcza, gdy ma się charyzmatycznego nauczyciela, zmotywowaną do pracy grupę, zajęcia są ciekawe a wszystko to otoczone jest aurą egzotyki, pięknymi okolicznościami przyrody i tętniącymi życiem miastami.

W takiej właśnie atmosferze przebiegał nasz kurs języka angielskiego na Malcie w dniach
5 – 9 października 2015 r. Był to niezwykły czas, który zaowocował nie tylko zdobyciem nowych umiejętności językowych, ale także poznaniem historii, kultury, zabytków tej z pozoru niewielkiej wyspy, która jednak kryje w sobie zaskakująco dużo miejsc godnych zobaczenia.

To zadziwiające jak wiele słówek, idiomów, zasad gramatycznych można nauczyć się przez pięć dni, jak ulepszyć można swój akcent i intonację, jak bardzo rozbudzić swoją świadomość językową i jak mocno można zmotywować się do doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności już po powrocie do domu. Są wszakże takie podróże, które zmieniają człowieka i ta zdecydowanie do takich należała.

mal1

mal2

mal3

mal4

mal5

Natalia Dawidowska
Anna Mazik

Scroll to Top
Skip to content