Sportowe

Poranki z piłką nożną

W każdy poniedziałek o godzinie 7.30 w hali „Kolejarz” odbywają się dodatkowe zajęcia z piłki nożnej. Zapraszamy wszystkich panów, cierpiących na bezsenność.

Tenis stołowy

Nudzisz się podczas przerwy? Masz ochotę na odrobinę współzawodnictwa? Chcesz wyzwać na pojedynek kolegę/koleżankę? Przetestuj dwa nowe stoły i zagraj w tenisa stołowego przed lekcjami, podczas przerw lub po skończonych zajęciach.

Snowboard/Narty

Wraz z początkiem sezonu zimowego zapraszamy na rekreacyjne wyjazdy snowboardowo-narciarskie do Zawoi. Poszalej w sobotę na stoku Mosorny Groń. Kolej linowa, szeroka, zróżnicowana trasa o długości 1,5 km. Terminy wyjazdów ustalane będą na bieżąco.

Mistrzostwa Katowic w Narciarstwie Alpejskim

Reprezentacja najlepszych narciarzy Katolickiego Gimnazjum, jak co roku powalczy o najwyższe miejsca podczas zawodów w Zwardoniu.

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora KLO

W maju planujemy drugi już turniej piłkarski, do udziału w którym zapraszamy zaprzyjaźnione szkoły. Niech moc będzie z nami.

Dzień Sportu

Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka proponujemy dzień spędzony na sportowo. Do udziału w przeróżnych dyscyplinach zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum i liceum.