Osiągnięcia uczniów

rok szkolny 2015/2016

  • Karolina Krzywoń – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016
  • Konstanty Kostrzewski – Finalista LXVII Olimpiady Matematycznej i Laureat II etapu Olimpiady Informatycznej
  • Paweł Moćko – Laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Helena Świerad, Julia Widaszek, Alicja Gustof, Julia Michalak – Laureat Konkursu Przedmiotowego z WOS-u
  • Katarzyna Piecuch – Laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii
  • Paweł Moćko – Laureat XI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Wojciech Krzemiński – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” (1 w powiecie, 5 w regionie) i Paweł Moćko (3 w powiecie i 15 w regionie)
  • Aleksandra Wojciechowska –Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „English High Flier” (1 miejsce w województwie i 8 w kraju) oraz dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” (5 w powiecie, 20 w regionie)
  • Julia Widaszek – II miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „O skrzydło Pegaza”
  • Weronika Macielewska – III miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „O skrzydło Pegaza”
  • Alicja Gustof, Helena Świerad, Aleksandra Szywała, Monika Chwila – wyróżnienie w szkolnym konkursie fotograficznym pt. Talerz pełen zdrowia
  • Katarzyna Piecuch – I miejsce w etapie rejonowym XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

rok szkolny 2014/2015

  • Katarzyna Neliszer – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015
  • Konstanty Kostrzewski –  Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
  • Konstanty Kostrzewski – Finalista LXVI OM
  • Zuzanna Czudaj, Jakub Siuda – Laureat Konkursu Przedmiotowego z WOS-u
  • Konstanty Kostrzewski – Laureat II stopnia XII Śląskiego Konkursu Matematycznego
  • Oskar Nowak – Finalista konkursu Mistrz Matematyki 2015
  • Oskar Nowak – Finalista XII Śląskiego Konkursu Matematycznego
  • Oskar Nowak – Laureat Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
  • Oskar Nowak – zwycięzca Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko” i otrzymał honorowy tytuł „taon”
  • Paweł Moćko – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny (1. miejsce w powiecie, 2. miejsce w regionie), Konstanty Kostrzewski (2. miejsce w powiecie, 4. miejsce w regionie)
  • Wojciech Krzemiński Mikołaj Deja i Karol Łata – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
  • Przemysław Kapica i Oskar Nowak – kwalifikacja do zawodów II stopnia X OMG
  • Dariusz Gansty, Przemysław Kapica, Karol Łata, Paweł Moćko, Oskar Nowak, Jakub Siuda – uczestnik etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Paweł Moćko – wynik dobry w ogólnopolskim konkursie FOX
  • Aleksandra Wojciechowska – bardzo dobry wynik w skali kraju w konkursie English High Flier
  • Anna Hesse- Kowalczyk, Monika Skowrońska – zakwalifikowanie się do II etapu ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
  • Wojciech Krzemiński – 14 miejsce w półfinale regionalnym (II etapie) konkursu Pokaż Nam Język, organizowanego przez Wyższe Szkoły Bankowe
  • Anastazja Skutta, Monika Skowrońska, Oskar Nowak – I miejsce w Turnieju Farmaceutycznym
  • Jakub Siuda i Dominika Dymek – V miejsce w Turnieju Farmaceutycznym
  • Monika Chwila, Alicja Gustof, Dominika Dymek, Aleksandra Wojciechowska, Julia Michalak, Karolina Karcz, Helena Świerad, Aleksandra Szymała, Katarzyna Piecuch, Julia Widaszek, Magdalena Kocot, Kamila Zdebik, Oyumergen Amarbayar – ukończenie kursu Young Masters Programme
  • Katarzyna Brodka, Monika Skowrońska, Anna Hesse-Kowalczyk, Artur Jasiński – I miejsce w Konkursie Debat Oksfordzkich „Wokół polskiej polityki zagranicznej”
  • Mikołaj Deja, Zofia Wleciałowska, Oskar Nowak i Przemysław Kapica – udział w II etapie IX OIG
  • Monika Walter – I miejsce w XIV wojewódzkim konkursie prac plastycznych „Ze sztuką na Ty”
  • Igor Pleśniak – Laureat VII wojewódzkiego festiwalu młodych wirtuozów im. Bolesława Szabelskiego
  • Julia Kita – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I Stopnia w Wadowicach, III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie XII Konfrontacje Instrumentów Dętych – OŁAWA 2013, Nagroda Prezydenta Miasta Katowice dla wybitnie uzdolnionych uczniów szkół artystycznych.
  • Alicja Juras – I miejsce w slalomie gigancie w XI Mistrzostwach Katowic w Narciarstwie Alpejskim Zwardoń 2015
  • Dominika Dymek – III miejsce w slalomie gigancie w XI Mistrzostwach Katowic w Narciarstwie Alpejskim Zwardoń 2015
  • Anastazja Skutta, Stanisław Szwed oraz Tomasz Szymaniec – I drużynowe miejsce w slalomie gigancie w XI Mistrzostwach Katowic w Narciarstwie Alpejskim Zwardoń 2015
  • Julia Różycka, Alicja Juras, Anastazja Skutta – Laureatki konkursu międzyszkolnego „Dwie wojny światowe widziane oczami współczesnych ludzi”
  • Julia Widaszek – I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „O skrzydło Pegaza” i Wyróżnienie w V Konkursie Recytatorskim dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pt. ”Konopnicka? Warto ją poznać!”
  • Piotr Kliś – I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „Polskie więźniarki w Ravensbrück”w kategorii prac multimedialnych
  • Artur Jasiński – II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „Polskie więźniarki w Ravensbrück”w kategorii prac multimedialnych

rok szkolny 2013/2014

  • Konstanty Kostrzewski – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej;
  • Konstanty Kostrzewski – Finalista LXV Olimpiady Matematycznej
  • Konstanty Kostrzewski – Laureat I stopnia w finale XI edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego
  • Katarzyna Neliszer, Anna Kudela, Karol Łata i Jakub Siuda – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2014
  • Konstanty Kostrzewski i Paweł Moćko – za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2014
  • Julia Czudaj i Wiktoria Kuczmik – laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
  • Anna Pawlus i Przemysław Kapica – Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Małgorzata Faron – III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Literacki SMS – Poezja i Proza na 160 znaków pod hasłem Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?
  • Małgorzata Faron –wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie na Literackie Wspomnienie „Listopadowa Melancholia”
  • Piotr Kliś – laureat konkursu organizowanego przez Zespół Szkół SRK AK w Chorzowie z okazji Roku Kardynała Prymasa Augusta Hlonda; nagroda w konkursie prezentacji multimedialnych „Ludzie, miejsca, dzieła – hlondowskie kadry”;
  • Julia Widaszek – III miejsce w IV konkursie recytatorskim pt.: „Konopnicka? Tuwim? Warto ich poznać!”
  • Wiktoria Kuczmik udział w półfinale w Wojewódzkim Konkursie dla uczniów szkół gimnazjalnych „Z biologią za pan brat”;
  • Julia Kaniewska – III miejsce w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża;
  • Jacek Czudak i Piotr Kliś – wyróżnienie w konkursie plastycznym o zasięgu wojewódzkim Anioł/Diabeł zło dobrem zwyciężaj – edycja 2013;
  • Małgorzata Rusecka – III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Europejskich;
  • Julia Widaszek – I miejsce w Finale XIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „O Skrzydło Pegaza”
  • Jakub Siuda – IV miejsce i Julia Różycka – V miejsce w konkursie „Moja mała ojczyzna – wizytówka województwa, w którym mieszkasz” prowadzonym w ramach projektu „Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno- przyrodniczych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii – EDUSCIENCE”;
  • Jakub Janczarski – wyróżnienie w VIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”
  • Helena Świerad – II miejsce na etapie rejonowym XIII Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego
  • Julia Widaszek – III miejsce w eliminacjach miejskich konkursu recytatorskiego „Mały OKR 2014”
  • Julia Czudaj i Julia Kaniewska – nagroda w eliminacjach miejskich konkursu recytatorskiego „Mały OKR 2014”
  • Mateusz Podgórny dyplom za bardzo dobry wynik i Anna Pawlus dyplom uznania w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • II miejsce dla drużyny ZKSO nr 1 w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK – etap miejski

rok szkolny 2012/2013

  • Magdalena Marcinowicz – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2012/2013;
  • Bartosz Tarnawski – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
  • Konstanty Kostrzewski – Finalista LXIV Olimpiady Matematycznej;
  • Konstanty Kostrzewski – Laureat VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów;
  • Katarzyna Neliszer i Wojciech Krzemiński – Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki;
  • Katarzyna Neliszer – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii;
  • Joanna Klemczak – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii;
  • Anna Michalska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii;
  • Piotr Bienias, Marcin Mroskowiak i Anna Pawlus – Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki;
  • Konstanty Kostrzewski, Wojciech Krzemiński, Katarzyna Neliszer i Anna Pawlus – Finaliści VII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów;
  • Katarzyna Neliszer – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego;
  • Wiktoria Kuczmik i Jakub Jasiński – Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii;
  • Wojciech Krzemiński – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego;
  • Konstanty Kostrzewski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii;
  • Dominika Martynowska – wyróżnienie w XXXVII Olimpiadzie Artystycznej – sekcja plastyki;
  • Wojciech Krzemiński – Finalista, Anna Pawlus – bardzo wysoki wynik i Konstanty Kostrzewski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „BÓBR”;
  • Robert Saganowski – Laureat konkursu pt. „Aktywni Babcia i Dziadek a mój pomysł na wolny czas na emeryturze” organizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
  • Szymon Stachowicz – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2012/2013 „Konstanty Wolny – pierwszy Marszałek Sejmu Śląskiego”;
  • Krzysztof Kusek – IV miejsce w etapie rejonowym XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża;
  • Julia Czudaj – III miejsce w Konkursie Bożonarodzeniowym w kategorii „Statuetka Anioła” organizowanym przez III LO w Tychach;
  • Katarzyna Neliszer, Wojciech Krzemiński i Konstanty Kostrzewski – I miejsce w III Regionalnym Konkursie Interdyscyplinarnym im. Marii Geppert-Mayer;
  • Konstanty Kostrzewski – Mistrz Matematyki 2013 i Piotr Bienias Wicemistrz Matematyki 2013 w konkursie organizowanym z okazji obchodów VII Święta Liczby PI;
  • Monika Walter – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Ze sztuką na Ty”;
  • Wojciech Samborski i Piotr Kliś – kwalifikacja do wystawy w IV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim dla dzieci i młodzieży „Straszki Śląskie”;
  • Anna Pawlus i Konstanty Kostrzewski – bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym KANGUR
  • Magdalena Marcinowicz, Jakub Janczarski, Małgorzata Kocot, Karol Łata, Przemysław Kapica, Wojciech Krzemiński, Joanna Bulik, Katarzyna Neliszer, Piotr Bienias – wyróżnienia w konkursie matematycznym KANGUR;
  • Wojciech Krzemiński – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX;
  • Magdalena Marcinowicz i Anna Kudela – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX;

rok szkolny 2011/2012

  •  Bartosz Tarnawski – Laureat I-go miejsca w zawodach finałowych XIX Olimpiady Informatycznej
  •  Magdalena Marcinowicz – Laureatka XXIV Olimpiady Filozoficznej
  •  Bartosz Tarnawski – Młodzieżowy Minister Edukacji Narodowej
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat II miejsca w kategorii szkoła ponadgimnazjalna w VI Konkursie   Informatycznym Bóbr
  •  Bartosz Tarnawski – Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
  •  Bartosz Tarnawski – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2011/2012
  •  Bartosz Tarnawski – Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych „Prymus” w roku szkolnym 2011/2012
  •  Bartosz Tarnawski – Stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci
  •  Bartosz Tarnawski – zajęcia I-go miejsca w konkursie „Epigramat” organizowanym przez Uniwersytet Śląski w Katowicach z okazji VI Święta Liczby PI
  •  Bartosz Tarnawski – zajęcie I-go miejsca w konkursie „Pi-krzyżowka” organizowanym przez Uniwersytet Śląski w Katowicach z okazji VI Święta Liczby PI
  •  Weronika Małyszko – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  •  Konstanty Kostrzewski, Radosław Olko, Piotr Wawrzyńczyk, Jakub Widera, Weronika Małyszko – Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  •  Konstanty Kostrzewski – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
  •  Katarzyna Neliszer – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
  •  Weronika Małyszko i Radosław Olko – Finaliści Wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z Fizyki
  •  Wanda Cichoń i Weronika Małyszko – Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
  •  Zuzanna Kazibudzka – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
  •  Piotr Wawrzyńczyk – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
  •  Agata Harat – wyróżnienie w eliminacjach miejskich do konkursu recytatorskiego „Mały OKR 2012”
  •  Agata Harat – zajęcie III-go miejsca w konkursie recytatorskim dla młodzieży i dorosłych Pt. „Konopnicka? Krasiński? – Warto ich poznać”
  •  Julia Szywała – zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym „Ochrona wody”
  •  Agnieszka Kryca – zajęcie I-go miejsca w finale wojewódzkiego konkursu „Rozważ swój język. Polszczyzna bez tajemnic”
  •  Katarzyna Kapler – Laureatka konkursu francuskojęzycznej piosenki musicalowej – „Frankofońska Szansoniada”
  •  Marta Leidgens, Patrycja Bujarska – zajęcie IV miejsca za pracę „Kardiowertery – defibrylatory jako ratunek i możliwość normalnego życia dla chorych z zaburzeniami pracy serca”. Praca została przedstawiona podczas sesji młodzieżowej konferencji BioMedTech Silesia 2012 Junior
  •  Robert Saganowski – zajęcie III-go miejsca w II Międzyszkolnym Konkursie „Co kraj to obyczaj. Ruszaj z nami do Hiszpanii”
  •  Julia Czudaj – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Sport inspiracją rozwoju sztuki” organizowanym przez Liceum Plastyczne w Bytomiu
  •  Aleksandra Chrzan, Weronika Miecznikowska – zajęcie II-go miejsca, Julia Szymańska – zajęcie III-go miejsca w konkursie rysunkowym (kategoria: plakat propagujący akcję „Sprzątanie Świata”) organizowanym przez Urząd Miasta Katowice
  •  Victoria Dyczka, Marcin Janota, Marcin Mroskowiak, Michał pochew, Michał Polasek, Szymon Stachowicz – wyróżnienie w konkursie rysunkowym (kategoria: plakat zachęcający do zbierania zużytych baterii) organizowanym przez Urząd Miasta Katowice

rok szkolny 2010/2011

  •  Bartosz Tarnawski – Stypendium Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia w nauce;
  •  Bartosz Tarnawski – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011;
  •  Małgorzata Piecuch – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego;
  •  Aleksander Płaza – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii;
  •  Aurelia Malczyk – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii;
  •  Michał Kudela – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki;
  •  Paweł Błach – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat II miejsca w XVIII Olimpiady Informatycznej;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat II miejsca w Bałtyckiej Olimpiadzie Informatycznej, Lyngby, Dania;
  •  Bartosz Tarnawski – 2 miejsce w światowym rankingu i 1 miejsce w rankingu dla Zespołu Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 w międzynarodowym konkursie „High School Programming League”;
  •  Bartosz Tarnawski – Finalista z wyróżnieniem LXII Olimpiady Matematycznej;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat I stopnia finału VIII edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego;
  •  Agata Harat – I miejsce w eliminacjach miejskich do konkursu recytatorskiego „Mały OKR 2011”
  •  Paweł Janota – I miejsce w konkursie „Frankofońska Szansoniada”;
  •  Paweł Janota – I miejsce w konkursie III Wiosna Gitarowa w Katowicach;
  •  Mateusz Konieczny i Maciej Kozarzewski – tytuł „taon” w konkursie fizycznym „Lwiątko 2011”;
  •  Bartosz Tarnawski – tytuł „kaon” w konkursie fizycznym „Lwiątko 2011”;
  •  Bartosz Tarnawski – I miejsce w konkursie „Rozkosz łamania głowy” i II miejsce w konkursie „e-ΠgraMAT” – organizowanych z okazji obchodów V Święta Liczby Pi;
  •  Marcin Mroskowiak – Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Tik? – Tak! 2011;
  •  Mateusz Konieczny – wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny;
  •  Weronika Miecznikowska i Aleksandra Chrzan – II miejsce w konkursie plastycznym na plakat propagujący akcję „Sprzątanie Świata”;
  •  Julia Szymańska – III miejsce w konkursie plastycznym na plakat propagujący akcję „Sprzątanie Świata”;
  •  Angelika Leśniowska – wyróżnienie w konkursie plastycznym na plakat propagujący akcję „Sprzątanie Świata”;
  •  Victoria Dyczka, Michał Polasek i Michał Pocheć – Wyróżnienie w konkursie plastycznym na plakat zachęcający do zbierania zużytych baterii;
  •  Agnieszka Kryca, Magdalena Szopa, Jessica Caglar i Marta Leidgens – Certyfikat uczestnictwa w “The 25th Caretakers of the Environment International Conference in Debrecen”;

rok szkolny 2009/2010

  •  Adam Ziemba – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2009/2010;
  •  Adam Ziemba – Stypendium Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia w nauce;
  •  Weronika Palazzo – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii;
  •  Piotr Buczyński – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii;
  •  Paulina Sioda – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii;
  •  Filip Rożek – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki;
  •  Bartosz Tarnawski – Finalista LXI Olimpiady Matematycznej;
  •  Bartosz Tarnawski – dyplom za udział w finale XVII Olimpiady Informatycznej i zaświadczenie o tytule Finalisty;
  •  Bartosz Tarnawski – tytuł finalisty LXI Olimpiady Matematycznej
  •  Agata Gołba – II nagroda oraz tytuł laureata Polskich Eliminacji Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 2010 za pracę: „Wpływ zagęszczania na rozwój osobniczy świerszcza domowego Lacheta domesticus
  •  Piotr Kowarski – I miejsce wśród klas drugich w „Wielkim Konkursie Słownictwa dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych”;
  •  Patryk Chwiałkowski – I miejsce wśród klas pierwszych w „Wielkim Konkursie Słownictwa dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych”;
  •  Marek Świerczyński – I miejsce w finale I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Osobie i Nauczaniu Augusta Kardynała Hlonda;
  •  Bartosz Tarnawski – tytuł „kaon” w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2010;
  •  Mateusz Konieczny, Marcin Briański i Filip Rożek – tytuł „taon” w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2010;
  •  Mateusz Konieczny, Maciej Kozarzewski i Sebastian Turek – wyróżnienie II stopnia za Konkurs Matematyczny „Kangur i Kangurek 2010” ;
  •  Ewa Dudkiewicz – III nagroda za referat „Czuć się dobrze w sztucznej skórze” przedstawiony podczas konferencji BioMedTech Silesia 2010 JUNIOR;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat II miejsca w IV Konkursie Informatycznym „Bóbr” za rok 2009;
  •  Bartosz Tarnawski – list gratulacyjny za zajęcie 3 miejsca w kategorii języka angielskiego w konkursie „Pokaż nam język”
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat I stopnia w finale VII edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego
  •  Anna Dzidowska i Katarzyna Toniak – Dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2010”;
  •  Paweł Błach – Dyplom za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2010”;
  •  Piotr Kowarski – Dyplom za dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2010”
  •  Bartosz Tarnawski– Dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX 2010”;
  •  Agnieszka Kusek – Laureatka francuskiego Konkursu „Niezwykłe zwierzęta”;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat ogólnopolskiego konkursu English High Flier 2009;
  •  Magdalena Szopa I Agnieszka Kryca – Certyfikat uczestnictwa w “The 24th Caretakers of the Environment International Conference in Lawang”;
  •  Katarzyna Kluczka – Wyróżnienie w II Międzynarodowym Konkursie na Recenzję Filmową poświęconym pamięci Irka Siwińskiego;
  •  Anna Kasprzak – 2 nagroda w VII pikniku malarskim „Sielskie klimaty 2010” pod patronatem Jerzego Buzka;
  •  Agata Harat – I miejsce w I Konkursie recytatorskim dla młodzieży i dorosłych pt. „Konopnicka? Warto ja poznać”;
  •  Iga Stachowicz i Ewa Dudkiewicz – Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku w ogólnopolskim konkursie English High Flier 2010;
  •  Wojciech Krzemiński i Paweł Błach – Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w ogólnopolskim konkursie English High Flier 2010;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat ogólnopolskiego konkursu English High Flier 2010 oraz dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w szkole;
  •  Wyróżnienie dla I Katolickiego Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Katowicach przyznane przez Fundacje Ekologiczną „Silesia” za „Najlepiej prowadzoną edukację dla zrównoważonego rozwoju w placówkach oświatowo – wychowawczych województwa śląskiego w roku szkolnym 2009/2010”;
  •  Dyplom dla I Gimnazjum Katolickiego w Katowicach za zajęcie II miejsca w Konkursie „Na Najciekawsze Obchody Międzynarodowego Roku Różnorodności Biologicznej 2010”

rok szkolny 2008/2009

  •  Adam Ziemba – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2008/2009;
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, Języka Angielskiego, Chemii, Geografii, Fizyki, Biologii
  •  Magdalena Kohut – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat IV Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów POLLOGIA09
  •  Maciej Kozarzewski i Mateusz Konieczny – Laureaci III miejsca XXX Wojewódzkiego Dwuosobowego Turnieju z Fizyki dla klas I,
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady przedmiotowej z historii – Olimpus sesja jesienna
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat Lwiątka 2009; Mateusz Konieczny – nagroda Taon, Maciej Kozarzewski – nagroda Taon, Filip Rożek – nagroda Taon, Marcin Briański – nagroda Taon
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat III miejsca III Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów,
  •  Maciej Kozarzewski – Wyróżnienie w VI Śląskim Konkursie Matematycznym
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2009
  •  Anna Przybylak, Michał Kudela, Mateusz Konieczny, Sebastian Turek, Deja Kamil, Filip Rożek i Szymon Ludyga – Nagrody II stopnia Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2009”
  •  Zuzanna Kazibudzka – dyplom laureata za publikacje utworu poetyckiego w VI tomie Antologii Poezji Dziecięcej;
  •  Anna Kasprzak – Laureatka w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i poetek lubelskich”,
  •  Anna Kasprzak – Wyróżnienie honorowe na VI pikniku malarskim „SIELSKIE KLIMATY” pod patronatem prof. Jerzego Buzka
  •  Anna Kasprzak – Wyróżnienie w VIII Konkursie Plastycznym „Wolność bez nałogów”
  •  IV miejsce w IX Wojewódzkim Międzyszkolnym Turnieju wiedzy o Przyrodzie Górnego Śląska dla drużyny w składzie: Zofia Kołodziejczyk, Kamil Karolczyk, Bartosz Tarnawski,
  •  Wiktor Kazibudzki i Piotr Kowarski – Laureaci Ogólnopolskiego Wielkiego Konkursu Słownictwa z Języka Niemieckiego
  •  Adam Ziemba – I miejsce w Projekcie „Z ekologią na Ty – 2009”
  •  Bartosz Tarnawski – II miejsce w Projekcie „Z ekologią na Ty – 2009”
  •  Joanna Markowska i Agnieszka Kryca – III miejsce w Projekcie „Z ekologią na Ty – 2009”
  •  Agata Harat – I miejsce w Turnieju wierszy Juliusza Słowackiego
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat II miejsca w kategorii szkoła ponadgimnazjalna w IV konkursie Informatycznym „Bóbr”
  •  Kamil Deja – Laureat II miejsca w kategorii gimnazjum w IV konkursie Informatycznym „Bóbr”

rok szkolny 2007/2008

  •  Natalia Deja – Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2007/2008;
  •  Maciej Kozarzewski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki.
  •  Bartosz Tarnawski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki – 2008 r.
  •  Jakub Świdziński – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki – 2008 r.
  •  Michał Szewczyk – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii – 2008 r.
  •  Joanna Krawczyk – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
  •  Mateusz Konieczny – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii,
  •  Bartosz Tarnawski, Magdalena Kohut, Jakub Świdziński, Karolina Kamińska i Joanna Krawczyk – Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego,
  •  Anna Kasprzak –Talent Województwa Śląskiego w dziedzinie malarstwo na V Festivalu Talentów i Niezwykłych Umiejętności Dzieci i Młodzieży Województwa Śląskiego „Uwaga Talent 2008
  •  Anna Kasprzak – statuetka „PAŁACOWY OSKAR 2008”
  •  Anna Kasprzak – wyróżnienie honorowe na V pikniku malarskim „SIELSKIE KLIMATY” pod patronatem prof. Jerzego Buzka
  •  Bartosz Tarnawski – V nagroda za pracę „Genom na płytce – mikromacierz DNA” na międzynarodowej konferencji BioMedTech Silesia 2008 Junior,
  •  Bartosz Tarnawski – II miejsce w ogólnopolskim konkursie Mix matematyczno-przyrodniczy – marzec 2008 r.
  •  Maciej Kozarzewski – III miejsce w ogólnopolskim konkursie Mix matematyczno-przyrodniczy – marzec 2008 r.
  •  Filip Rożek – V miejsce w ogólnopolskim konkursie Mix matematyczno-przyrodniczy – marzec 2008 r.
  •  Mateusz Konieczny – IX miejsce w ogólnopolskim konkursie Mix matematyczno-przyrodniczy – marzec 2008 r.
  •  Katarzyna Toniak, Witold Rodak, Paweł Ucka, Michał Szewczyk – wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Mix matematyczno-przyrodniczy – marzec 2008 r.
  •  Anna Dudkowska – Finalistka V Tyskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  •  Maciej Kozarzewski i Mateusz Konieczny – Finaliści IX Wojewódzkiego Dwuosobowego konkursu z Fizyki dla Gimnazjum
  •  Filip Rożek – Laureat III miejsca ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z historii- Olimpus sesja wiosenna 2007/2008
  •  Szymon Ludyga – VI miejsce ogólnopolskiej olimpiady

Scroll to Top